Contact teamleden


Hoe houd je contact na je evenement met je deelnemers?

Wit u contact opnemen met iemand van ons team? Wij zijn te bereiken via onderstaande mailadressen.

Ouders van onze school kunnen ook via de ouderapp Parro contact met een leerkracht opnemen.

Directie

Nienke Rutten

tuin17@wonderwijs.nl

Onderwijspersoneel: Leerkrachten

Marjolein Frederiks-van der Wal

m.frederiks@wonderwijs.nl

Thelma Frentz

t.frentz@wonderwijs.nl

Marja Maas

m.maas@wonderwijs.nl

Carina van Sommeren

c.vansommeren@wonderwijs.nl

Danielle Creuwels

d.creuwels@wonderwijs.nl

Daisy van der Veen

d.vanderveen@wonderwijs.nl

Josta van Onna

j.vanonna@wonderwijs.nl

Henrieke Middelhoven

h.middelhoven@wonderwijs.nl

Chantal van Dijk-van Ralen

c.vanralen@wonderwijs.nl

Tamara Rutten

tamara.rutten@wonderwijs.nl

Silke Vermeulen

silke.vermeulen@wonderwijs.nl

Roxanne Kuster

r.kusters@wonderwijs.nls

Majella Sonderen-Hermsen (vervanging)

m.sonderen@wonderwijs.nl

Marjolijn Neidig-Joosten

m.neidig-joosten@wonderwijs.nl

Karlijn Onstenk-Vendel

k.onstenk@wonderwijs.nl

Esther van de Pas

e.vandepas@wonderwijs.nl

Onderwijspersoneel: Intern begeleiders

Tanja van Veenendaal

t.vanveenendaal-tuin17@wonderwijs.nl

Ellen Milder

e.milder@wonderwijs.nl

Onderwijsondersteunend personeel

Lotte Wubkes (onderwijsassistent)

l.wubkes@wonderwijs.nl

Gabriëlle Claassen (administratief medewerkster)

administratie.tuin17@wonderwijs.nl

Roberto ten Hoedt (conciërge)

r.tenhoedt@wonderwijs.nl